csk.no :
Sponsorprogram CSK
Nå har CSK utviklet et komplett sponsorprogram for salg av Arenareklame.
Ta kontakt med Are Vinsnes for å høre mere om mulighetene. are.vinsnes@telehuset.no
Viste du at: Charlottenlund Sportsklubb er et av Midt-Norges største Idrettslag med over 1200 medlemmer og ble stiftet i 1945. Klubben eier og driver 2 idrettshaller, kunstgressbane, treningssenter, selskapslokaler og kiosk. En ny kunstgressbane, øvingsrom for band og en stor fritidsklubb er under planlegging i samarbeid med Trondheim Kommune. Klubben har i dag 4 personer fastansatt for drift av anlegget. I tilegg kommer over 60 000 dugnadstimer for at barn og ungdom i klubben skal ha et godt oppvekstmiljø!
Idrettsparken besøkes av over 1500 personer hver dag. Det gjennomføres hvert år ca 1400 kamper og 4800 treninger av våre lag. Vi arrangerer en av Norges største håndballturneringer. I tillegg kommer bruken i vårt treningssenter og aktiviteter i våre selskapslokaler.
Dette betyr at over 450 000 besøkende er ventet hvert år i parken. Et banner som reklamerer for din bedrift er et blikkfang for over 900 000 øyne!
Vi har utviklet et program som inneholder 4 nivåer: - Arenareklame fra 4 500,- - Partneravtale fra 20 000,- - Gulpartner fra 150 000,- - Superpartner pris etter forhandlinger


|
|